Informacje

Znamy się na na tym!

Jeśli szukasz firmy, która pomoże ci spełnić marzenia o nowym domu, mieszkaniu czy wygodniejszym życiu, cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę.  U nas znajdziesz okna i drzwi, którymi będziesz mógł się cieszyć przez długie lata.

Jesteśmy zespołem odpowiedzialnych, kompetentnych ludzi, którzy tworzą niesamowite okna i drzwi – dokładnie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Słuchamy naszych klientów i dbamy o każdy etap procesu produkcji na naszych zaawansowanych liniach technologicznych. Zwracamy też szczególną uwagę na każdy drobiazg podczas montażu. Zależy nam, byś  po wielu latach użytkowania naszych okien, miał pewność, że wybór naszych produktów był  doskonałą decyzją. Oferujemy także parapety zewnętrzne i wewnętrzne, rolet oraz moskitiery.

Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży.
Porozmawiaj z nami o tym, jak możemy Ci pomóc realizować marzenia.

Zespół firmy Okna Szyszka

Systemy firmy REHAU

Doświadczenie, profesjonalizm i najnowsze technologie – to wyznaczniki naszej jakości, które pozwalają nam tworzyć wyjątkowe okna oraz drzwi, spełniające współczesne standardy energooszczędności. Nasza oferta obejmuje systemy okienne oraz drzwiowe.

Oferujemy wysoką jakość, solidną obsługę i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Naszym partnerem jest firma REHAU

Pomysły, idee i życzenia projektantów i inwestorów są tak różne, jak różne są domy i inwestycje, które powstają. REHAU, jako nasz partner, oferuje kompleksowe rozwiązania dostosowane do każdej sytuacji budowlanej, od standardowych okien aż po certyfikowane okna do domów pasywnych. Posiadając znaczącą pozycję na wszystkich międzynarodowych rynkach, rozwija systemy dopasowane do uwarunkowań kraju czy też regionu. Kupując okna u nas, masz pewność, że dostajesz jakość REHAU.

Bogactwo programu REHAU w zakresie nowoczesnych drzwi zewnętrznych

Drzwi zewnętrzne stanowią wizytówkę domu. Nasz Partner, firma REHAU, oferuje Państwu nieomal nieograniczoną swobodę w kształtowaniu formy drzwi zewnętrznych – od klasycznych aż po ultranowoczesne. Systemy drzwiowe w połączeniu z systemami okiennymi tworzą idealny harmonijny obraz całego obiektu. Zapraszamy do nas, zobacz sam jak wielki wybór drzwi czeka na ciebie.