Najnowsza linia produkcyjna

_61

Linia produkcyjna

Firma Oknaszyszka wykorzystuje sprawdzone i uznane na świecie technologie dostarczane przez wiodące firmy. Jednocześnie wprowadzamy także własne, rozwiązania, które pozwalają nam stale nadążać za najnowszymi trendami. Wszystko to po to, by stale podnosić jakość naszych produktów. Nasze okna i drzwi powstają w oparciu o możliwie najbardziej zaawansowane technologicznie linie produkcyjne, dzięki czemu mamy pewność, że możemy oferować naszym klientom produkty najwyższej jakości.

  • W naszym zakładzie posiadamy linie do produkcji stolarki PVC, w skład których wchodzą centra tnące oraz obróbcze do profili PVC oraz zgrzewarki współpracujące ze stacjami frezującymi i oczyszczarkami naroży.
  • Zinformatyzowany system pozwala na eliminację niedoskonałości produktów oraz system nadzoru nad procesem produkcji oraz kontrolę jakości.
  • Dla wielu z Państwa koniecznym warunkiem jest pewność czasu dostawy, dlatego staramy się, by nigdy nie zawieźć Państwa zaufania.
  • Nasze produkty charakteryzują się niewielką podatnością na uszkodzenia. Stosujemy odpowiednio dobrane grubości profili, co pozwala na wystarczająco mocne połączenia naroży okiennych, a to zapobiega ich pękaniu na spawach.
  • Dzięki wykorzystaniu profili firm Rehau i Aluprof w połączeniu z naszymi technologiami połączeń, uzyskaliśmy odporność na dynamiczne zmiany temperatur.
  • Świetna izolacja akustyczna i termiczna została zapewniona przez wyjątkowej jakości profile, które przewyższają parametrami produkty innych marek.